ÖVRIGT / Diverse / Tavlor 1913291
*
nr 191 3291
Tavlor
1 par, Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 12:31:27
1
300 kr
8/11 12:33:40
1
450 kr
8/11 14:12:28
2
350 kr
8/11 14:13:24
2
450 kr
8/11 17:54:10
1
600 kr
9/11 18:48:42
3
500 kr
9/11 19:43:32
4
550 kr
9/11 19:43:47
4
600 kr
11/11 05:25:40
5
650 kr
11/11 13:04:27
6
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tavlor
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
*
Tavlor
nr 191 3291
Tavlor
1 par, Keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 12:31:27 | 1 | 300 kr |
8/11 12:33:40 | 1 | 450 kr |
8/11 14:12:28 | 2 | 350 kr |
8/11 14:13:24 | 2 | 450 kr |
8/11 17:54:10 | 1 | 600 kr |
9/11 18:48:42 | 3 | 500 kr |
9/11 19:43:32 | 4 | 550 kr |
9/11 19:43:47 | 4 | 600 kr |
11/11 05:25:40 | 5 | 650 kr |
11/11 13:04:27 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik tavlor
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31